Gry i zabawy ruchowe klas I-IV

W dniu 5 czerwca 2016 r. w szkole w Drążdżewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Grach i Zabawach Ruchowych dla klas I – IV. Do zawodów przystąpiło 6 szkół podstawowych: SP Drążdżewo, SP Krasiniec, SP Raki, SP Gąsewo, SP Płoniawy i SP Sypniewo.

W każdej reprezentacji wystąpiło 5 dziewczynek i 5 chłopców. PSP Drążdżewo reprezentowali: Wiktoria Pogorzelska, Natalia Wyszyńska, Weronika Gałązka, Weronika Zadrożna, Karolina Ochenkowska, Konrad Jurczewski, Kacper Jurczewski, Mikołaj Graczyk, Paweł Kruk i Kacper Gwiazda. Rywalizowano w 8 zabawach m.in.: rzuty do celu, wyścigi rolmetów, slalom z kozłowaniem piłki, strzały do bramki czy zbieranie ziemniaków.

Punktowe wyniki poszczególnych szkół:

I miejsce – SP DRĄŻDŻEWO 41,5 pkt.

II miejsce – SP Płoniawy 36 pkt.

III miejsce – SP Raki 27,5 pkt.

IV miejsce – SP Krasiniec 25,5 pkt.

V miejsce – SP Sypniewo 21,5 pkt.

VI miejsce – SP Gąsewo 16 pkt.

Wszystkie drużyny startujące w igrzyskach otrzymały dyplomy, natomiast trzy pierwsze drużyny, które stanęły na podium otrzymały medale i puchary.

Zapraszamy dogalerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »