Wydawnictwa wspierają bibliotekę w Amelinie

Filia Biblioteczna w Amelinie wzbogaciła się o nowe książki. Wystarczyło poprosić! Bibliotekarka Anna Larenta zwróciła się do 22 wydawnictw z prośbą o nieodpłatne przekazanie książek do biblioteki. Akcja zakończyła się sukcesem, ponieważ pozytywnie zareagowało 6 instytucji, które przekazały łącznie 90 książek o szacunkowej wartości 1800,00 zł.

W księgozbiorze pojawiło się wiele nowości wydawniczych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, bardzo dużo komiksów, sporo dzieł klasyki współczesnej literatury wschodniej, reportaże, a także książki naukowe.

Wydawnictwom: Czarne, Dwie Siostry, Karakter, Pogranicze, Lokator i Egmont Filia Biblioteczna w Amelinie wraz z czytelnikami składają serdeczne podziękowania za przekazane książki i wspieranie idei czytelnictwa.

DECB74DD3D5E4097B9D1A59032F4A840

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »