Najwspanialszy dzień dla wszystkich dzieci – „Dzień Dziecka”

We wtorek 7 czerwca 2016 r. przedszkolaki w Drążdżewie świętowały swoje najważniejsze święto, a mianowicie „Dzień Dziecka”. Tego dnia dzieci bawiły się z grupą animatorów „Live events” z Przasnysza. Był to dzień niesamowitych atrakcji i niespodzianek. Już na samym początku niezapomniane wrażenie zrobiły na dzieciach bańki mydlane, którymi zostały powitane. Były zjeżdżalnie, tunele, konkursy, tańce, ogromne puzzle, zabawy z chustą animacyjną. Niespodziewanym gościem okazał się „Minionek”, który przybył do nas w trakcie pikniku. Nie zabrakło również malowania buzi, czy też wykręcanych balonów. Podczas świętowania dzieci mogły częstować się przysmakami przygotowanymi przez niezastąpione mamy. Wszystko było bardzo smaczne, za co dziękujemy. Podsumowaniem zabawy było przeciąganie liny przez 2 grupy przedszkolne oraz wspólny taniec z podziękowaniem dla rodziców za pomoc w przygotowaniu tego dnia i wspólną zabawę. Było dużo zabawy, radości i uśmiechów na twarzy…

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »