„Dobry dinozaur”

W poniedziałek 13 czerwca 2016 r. szkołę w Drążdżewie odwiedziło kino 3 D z Płocka. Dzieci miały okazję obejrzeć w trójwymiarowych okularach film animowany pt. „Dobry dinozaur”. Głównym bohaterem filmu jest Arlo, młody, wrażliwy dinozaur, któremu brakuje pewności siebie. Strach przed światem i dziką naturą bardzo go ogranicza. Jego całkowite przeciwieństwo stanowi Bąbel, mały jaskiniowiec, który pewnego dnia pojawia się na drodze Arlo. Jest śmiały, odważny, uparty i pomysłowy. Spędził w dziczy całe życie i potrafi walczyć o swoje. Z czasem między tą dwójką rodzi się niezwykła przyjaźń. Sama opowieść przepełniona jest inteligentnym, ciepłym humorem, przygodami dinozaura Arlo i chłopca jaskiniowca Bąbla, które dzieją się pośród przepięknych krajobrazów. Młody dinozaur dostaje życiową lekcję, że w dorosłym, odpowiedzialnym życiu najważniejsze jest oswajanie własnych lęków i wykorzystywanie ich do brania odpowiedzialności za bliskie nam osoby.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »