Szkolna strefa kibica

16 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół w Krasnosielcu powstała Szkolna Strefa Kibica. Nauczyciele wf zaproponowali uczniom spędzenie wspólnego czasu kibicując Polakom w meczu z Niemcami. Mecz rozpoczął się późno, ale nawet o tej porze do szkoły dotarli najmłodsi uczniowie z klas I-III i jeden przedszkolaczek – ogólnie 45 uczniów, dwoje rodziców i nauczyciele wf. Najmłodsi przygotowali się znakomicie, każdy z nich ubrany był i pomalowany w barwach biało – czerwonych, przybyli z trąbkami, szalikami i piłkami. Na początku wszyscy odśpiewali hymn Polski, a potem z entuzjazmem przeżywali każdą akcję Polaków. Do wspólnego kibicowania przyłączyła się grupa dziewcząt i chłopców z gimnazjum realizująca projekt gimnazjalny. Uczniowie ci zadbali o biało – czerwony wystrój świetlicy szkolnej oraz malowali polską flagę na twarzach przybyłych na mecz. Przed rozpoczęciem transmisji z Francji każdy kibic ze szkolnej strefy typował wynik meczu. Dla poprawnie obstawiających nauczyciele wf przygotowali drobne upominki. Niestety nikt nie przewidział wyniku 0:0. Wszyscy typowali zwycięstwo Polski 2:1, 2:0, czy 1:0.

Wszystkim, którzy przybyli tego dnia do strefy kibica dziękujemy za wspaniałą atmosferę i kulturalne kibicowanie. Mamy nadzieję, że polska drużyna zajdzie daleko, co pozwoli na ponowne spotkanie w szkolnej strefie kibica.

Agnieszka Gałązka

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »