Karta Rowerowa

W dniu 23 czerwca 2016 roku 16 uczniów ze szkoły w Drążdżewie otrzymało Kartę Rowerową. Uczniowie przez cały rok szkolny z zaangażowaniem i wielkim zapałem przygotowywali się do uzyskania swojego pierwszego „prawa jazdy”. Zdobywali wiadomości teoretyczne z przepisów ruchu drogowego i doskonalili takie umiejętności jak: koordynacja ruchowa, spostrzegawczość, refleks, przewidywanie następstw zachowań na drodze i dostosowanie techniki jazdy do zmiennych warunków pogodowych. Po zrealizowaniu zajęć teoretycznych, które zakończyły się pozytywnie zdanym przez uczniów testem, przystąpili do egzaminu z wiadomości praktycznych. Wyposażeni w sprawne rowery pomyślnie przeszli i ten sprawdzian.

Wraz z Kartą Rowerową uczniowie otrzymali również znaczki odblaskowe, podarowane szkole przez Fundację „KUBUŚ”.

Mamy nadzieję, że po otrzymaniu karty rowerowej uczniowie będą bezpiecznie poruszać się po drogach swoimi jednośladami. Życzymy wszystkim bezpiecznej jazdy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »