Zakończenie roku w przedszkolu

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w oddziałach przedszkolnych w Drążdżewie odbyło się w czwartek 23 czerwca 2016 r. o godz. 09:00. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice przedszkolaków. Swoją obecnością zaszczyciła nas również pani Maria Cieszewska – opiekunka Szkolnego Koła Caritas.

Na początku wszystkich zgromadzonych serdecznie powitała pani dyrektor Barbara Kluczek, po czym, pod czujnym okiem swoich wychowawczyń dzieci wzbogaciły ten dzień artystycznym, słowno-muzycznym występem, dziękując wszystkim za wspaniały czas spędzony w przedszkolu.

Wszyscy zgromadzeni obejrzeli prezentację multimedialną: „Wspomnienia z przedszkola” oraz krótkie filmy z przedstawień artystycznych w wykonaniu rodziców przedszkolaków.

Pani M. Cieszewska dokonała podsumowania dwóch akcji „Kilometry Dobra” oraz „Dzieci Dzieciom”, w które aktywnie włączyły się przedszkolaki wraz ze swymi rodzicami i wychowawczyniami.

W tym roku 49 dzieci uczęszczało do dwóch oddziałów przedszkolnych. Dwójka z nich, od września rozpocznie naukę w klasie pierwszej, one to pożegnały przedszkole i otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola. Pozostałe dzieci będą kontynuować swoją edukację w przedszkolu. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom przedszkolaka oraz pamiątkę uczestniczenia w katechezie i zajęciach z języka angielskiego. Specjalne podziękowania otrzymali także rodzice.

Mamy nadzieję, że pogodny, słoneczny nastrój, który panował na uroczystości zakończenia roku przedszkolnego, przeniesie się na wakacyjny czas.

Wszystkim podopiecznym życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń, a przede wszystkim szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »