Uroczyste pożegnanie długoletniego pracownika naszego urzędu

W lipcu odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej na zasłużoną emeryturę Pani Bożenny Czajkowskiej.

Pani Bożenna przepracowała w naszym urzędzie 36 lat, większość czasu w referacie finansowo – podatkowym na stanowisku do spraw księgowości podatkowej i obsługi kasy. Podczas spotkania Wójt Gminy, w krótkim przemówieniu podziękował Pani Bożence za ogromny wkład pracy na rzecz gminy i lokalnej społeczności. Wszyscy pracownicy życzyli bohaterce tej uroczystości przede wszystkim długich lat zdrowia i powodzenia na emeryturze. Do powinszowań dołączony został certyfikat, bukiet kwiatów i upominek.

Pani Bożenna ze wzruszeniem dziękowała za pełne ciepła słowa i zapewniła, że będzie nas odwiedzała.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »