Dni Krasnosielca 2016

14 sierpnia 2016 r. odbył się Festyn Dni Krasnosielca. Jest to największa impreza kulturalna organizowana już od 18 lat.

W tym roku na scenie wystąpili:

– mażoretki i orkiestra dęta OSP z Pienic,

– chór KGW z Grabowa,

– grupy taneczne działające przy GOK,

– Fakir Radames ze swoimi wężami boa dusicielami i pytonami tygrysimi,

– Roberto Zucano, który zaśpiewał w rytm muzyki włoskiej,

– zespół Came Cover,

– Paweł Stasiak z zespołem Papa D,

– zespół Defis,

– zespół Ymax,

– Chojnacki Band.

Oprócz występów artystycznych na scenie był szereg dodatkowych atrakcji poza nią. Wesołe miasteczko z karuzelą „Młot”, stoiska gastronomiczne w tym degustacja potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich i Kółek Rolniczych, kucyki z bryczką, wystawy rękodzieła ludowego. Była też okazja skosztowania przepysznej grochówki i wyśmienitego żurku z prawdziwej garkuchni. Odbywały się także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Na festynie funkcjonowało również stoisko promocyjne gminy, na którym każdy zarówno starszy jak i młodszy uczestnik imprezy miał szansę wylosować upominki, które zostały ufundowane przez Wójta Gminy Krasnosielc oraz otrzymać publikacje promujące Gminę Krasnosielc.

Późnym wieczorem na niebie odbył się zjawiskowy pokaz sztucznych ogni. Można było podziwiać niebo rozbłyskujące przepięknymi barwami w rytm muzyki.

Dziękujemy Państwu za to, że znaleźliście czas aby wspólnie świętować Dni Krasnosielca. Dziękujemy także gościom z innych miejscowości za to, że nas odwiedzili i bawili się razem z nami. Serdecznie dziękujemy współorganizatorom imprezy, którzy cały czas czuwali, nad planowym przebiegiem uroczystości oraz porządkiem m. in. pracownikom Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Kultury, druhom z jednostek OSP, wolontariuszom oraz funkcjonariuszom policji, wszystkim zaprzyjaźnionym ludziom za ich pomoc. Serdecznie podziękowania kierujemy w stronę sponsorów, których wkład w tą imprezę był nieoceniony.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »