Kontynuacja modernizacji drogi powiatowej na odcinku Krasnosielc – Raki – Wólka Drążdżewska

Prowadzone są roboty związane z frezowaniem nawierzchni i położeniem nowego asfaltu na drodze powiatowej nr 2108W na odcinku Krasnosielc – Raki – Wólka Drążdżewska. Równolegle w pasie drogi powiatowej trwa przebudowa mostu w miejscowości Przytuły. W ramach robót wymieniana jest nawierzchnia, barierki, a brzegi koryta po obu stronach, na długości 10 m, są wyrównane i zabezpieczone. Planowany termin zakończenia robót to listopad 2016 r.

Zadanie realizowane jest przez Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim przy wsparciu finansowym Gminy Krasnosielc.

Jest to nie pierwsza inwestycja, która powstaje dzięki dobrej współpracy pomiędzy samorządami. Warto przypomnieć, że w 2015 r. Powiat Makowski wyremontował drogę, o długości 6 km, na odcinku Ulaski – Krasnosielc oraz odnowił ul. Nadrzeczną i Plac Kościelny w Krasnosielcu. Przy tej inwestycji Gmina Krasnosielc także partycypowała w kosztach w wysokości 400 tys. zł.

W przypadku remontów dróg zawsze występują utrudnienia w ruchu drogowym. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »