Zajęcia taneczne w szkole w Drążdżewie

W piątek 9 września uczniowie klas I – III i 0 uczestniczyli w ciekawych zajęciach edukacyjno-integracyjnych przeprowadzonych przez Centrum Tańca Wasilewski – Felska: „Giganci Tańca i Dobrych Manier”. Głównym celem zajęć było uświadomienie najmłodszym jakie znaczenie ma ruch w życiu człowieka. Dzieci dowiedziały się jak kulturalnie i aktywnie spędzić czas wolny, poznały zasady właściwego zachowania w różnych sytuacjach życiowych. Próbowały rozróżniać style tańca oraz zatańczyć proste układy taneczne. Wcielały się również w role publiczności i nagradzały brawami występujących. W trakcie zajęć na sali zagościł Sid z „Epoki Lodowcowej” oraz Robert Lewandowski – piłkarz. Dzięki rywalizacji bohaterów dzieci poznały zasady FAIR PLAY.

Podsumowaniem pokazu był wspólny taniec dzieci z instruktorami. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły i na zakończenie otrzymały zaproszenia na zajęcia do Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier oraz nagrody niespodzianki – medale.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »