Święto Pieczonego Ziemniaka w Rakach

21 września odbyło się w Rakach Święto Pieczonego Ziemniaka i sprzątanie świata. Uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy i ruszyli by posprzątać „swój mały świat”. Kiedy wszyscy wrócili, zastali na boisku ognisko i wystawę śmiesznych ziemniaków. Po chwili uczennice klasy V przeczytały wiersze o ziemniakach, których autorami są uczniowie naszej szkoły. Następnie odbył się krótki konkurs wiedzy o kartofelkach. Nie zabrakło oczywiście zabaw sportowych. Uczniowie zostali rywalizowali ze sobą w ziemniaczanych konkurencjach. Na zakończenie wszyscy zajadali się pieczonymi kiełbaskami i pysznymi ziemniaczkami z ogniska.

Aleksandra Szewczak klasa IV

PSP w Rakach

Zapraszamy do galerii


			
Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »