Spotkanie z policjantem w szkole podstawowej w Krasnosielcu

W dniu 29.09.2016 r. w Zespole Szkół w Publicznej Szkole Podstawowej w Krasnosielcu pojawił się specjalny gość w mundurze policyjnym pan Dariusz Matulewicz. Dzielnicowy gminy Krasnosielc odwiedził uczniów klasy pierwszej. Zapoznał dzieci z podstawowymi przepisami dotyczącymi poruszania się po drogach. Dzieci dowiedziały się jak należy bezpiecznie przekraczać jezdnię i jak zadbać o widoczność po zapadnięciu zmroku. Zadawały pytania dotyczące pracy w policji, a niektóre wręcz deklarowały, że w przyszłości zostaną policjantami. Dzięki spotkaniu uczniowie klas pierwszych wzbogacili swoją wiedzę w zakresie przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Wychowawczyni klasy pierwszej

Alina Błaszkowska

spotkanie-z-policjantem-w-szkole-podstawowej-w-krasnosielcu-1 spotkanie-z-policjantem-w-szkole-podstawowej-w-krasnosielcu-2 spotkanie-z-policjantem-w-szkole-podstawowej-w-krasnosielcu-3

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »