Akcja „Sprzątanie Świata” w szkole w Drążdżewie

Sprzątanie Świata” to międzynarodowa akcja mająca na celu zachęcanie do działań na rzecz ochrony środowiska oraz sprzątania i segregacji odpadów. W tegorocznej akcji uczestniczyli wszyscy uczniowie klas I-VI wraz z nauczycielami. Uczniowie otrzymali odpowiednie środki (worki i rękawiczki) i pod opieką wychowawców wyruszyli sprzątać wyznaczone wcześniej miejsca. Akcja przebiegała sprawnie, sprzątanie miało nie tylko charakter ciężkiej pracy, ale także wspaniałej zabawy. Każda klasa wysprzątała solidnie wyznaczony teren. Po sprzątaniu wszyscy mogli upiec kiełbaski i ziemniaki przy ognisku.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »