VI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w PSP w Rakach

Już od sześciu lat w ostatni piątek września, w wielu krajach, obchodzony jest Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to akcja edukacyjna mająca na celu zachęcić uczniów do nauki tabliczki mnożenia. W naszej szkole Święto Tabliczki Mnożenia obchodziliśmy 30 września. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie tabliczkę mnożenia i uświadomić, że jest ona niezbędna w życiu codziennym. W klasowych konkursach wyłonione zostały osoby, które nie tylko najlepiej znają tabliczkę mnożenia, ale również potrafią poprawnie dzielić i mnożyć w jak najkrótszym czasie. Wszyscy bardzo chętnie brali udział w zabawie. Tabliczkowe gry i zabawy dostarczyły wszystkim wielu emocji. Były ciekawą alternatywą dla zwykłej nauki matematyki w sali lekcyjnej.

Marzena Nowak

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »