Paintball

Dnia 28 września 2016 roku po trzech godzinach lekcyjnych uczniowie klasy III B gimnazjum z wychowawczynią p. Agnieszką Gałązka i p. Agnieszką Radomską, wyruszyli na wycieczkę klasową z okazji Dnia Chłopaka do miejscowości Wyrąb Karwacki.

Miejscem docelowym wycieczki było gospodarstwo agroturystyczne „Oaza”, gdzie wzięliśmy udział w strategicznej grze „paintball”. Na miejscu wszyscy uczniowie zapoznali się z regulaminem bezpiecznej gry. Następnie każdy ubrał się w specjalne kombinezony. Instruktor wręczył każdemu broń „markery” wyposażone w kulki z farbą i udzielił instrukcji ich obsługi. Po podzieleniu klasy na dwie grupy i dokładnym omówieniu zasad gry uczniowie zaczęli „walkę”. Jak się okazało gra w paintball dostarczyła wszystkim ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Po zakończeniu rywalizacji na uczniów czekało ognisko i pyszne kiełbaski.

Po mile spędzonych czterech godzinach wróciliśmy do domów. Wspólny wyjazd zjednoczył jeszcze bardziej całą klasę i z pewnością pozostawi na długo wiele wspomnień.

Dominika Jaszewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »