„Nadorzyckie” żurawie Macieja Jóźwiaka ze złotym medalem PhotoArtMedica 2016

Kim jest Maciej Jóźwiak? Zawodowo – warszawski dentysta, a prywatnie – mąż, ojciec, pasjonat przyrody, podróżnik, fotografik, miłośnik mgieł, wschodów i zachodów słońca nad Orzycem, a także wierny przyjaciel Gminy Krasnosielc, niestrudzenie przemierzający nasze mokradła i lasy, by stanąć oko w oko z sarną, bobrem, łosiem, czy…żurawiami, uchwycić te cenne chwile swym aparatem, a później zamieścić na facebookowym profilu Kocham Orzyc lub jego autorskiej stronie jozwiak.pl.
W ostatnim czasie Pan Maciej postanowił zmierzyć się z innymi pasjonatami fotografii z lekarskiego grona w IV Międzynarodowym Salonie Fotografii Artystycznej Lekarzy PhotoArtMedica 2016 i zgłosił do konkursu sfotografowane w Gminie Krasnosielc, przepiękne, podrywające się do lotu, dostojne żurawie. Ku Jego radości, i naszej oczywiście również, zdjęcie zatytułowane „Start żurawi” zdobyło Złoty Medal PhotoArtMedica. Pan Maciej oprócz medalu otrzymał w nagrodę cyfrowy rejestrator dźwięku.
Panie Macieju, dziękujemy i gratulujemy. Oby było więcej takich ludzi jak Pan.

zurawie


			
Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »