Konkurs Recytatorski – Jesień

W dniu 12 października 2016 r. odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski Jesień zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Makowie Mazowieckim. Wzięło w nim udział 41 uczniów z klas IV – VI ze wszystkich szkół podstawowych powiatu makowskiego. Naszą szkołę reprezentowały 4 uczennice: Oliwia Piórecka z kl. V a, Maria Kaczorek z kl. V b, Zuzanna Załęska z kl. V a i Łucja Sendal z kl. IV a.

Konkursowi towarzyszyła wystawa jesiennych prac plastycznych wykonanych przez makowskie przedszkolaki.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła uczennica kl. V a Oliwia Piórecka recytując wiersz Danuty Duszyńskiej „W szybę zastukała purpurowa jesień”. Maria Kaczorek i Łucja Sendal otrzymały wyróżnienia.

Recytację oceniało jury w składzie: Róża Rzepczyńska, Ewa Łata, Aleksandra Barbara Stolarczyk.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału i gratulujemy sukcesu.

Małgorzata Piórecka

konkurs-recytatorski-jesien-2   konkurs-recytatorski-jesien-1