Sami przygotowujemy śniadanie

Dnia 16 listopada 2016 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych w Drążdżewie po raz pierwszy przygotowały wspólne śniadanie. Jak wiadomo śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego też wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi paniami rozpoczęły dzień smacznym i zdrowym posiłkiem połączonym z dobrą zabawą. Każde dziecko miało możliwość skomponowania własnej kanapki z wielu smakowitych produktów, wśród których znalazły się świeże warzywa. Dzieci z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy uczestniczyły w śniadaniu. Oczywiście wiele radości sprawiło im zjadanie własnych „kanapkowych ludzików”, które udało im się wykonać. To był najlepszy start na nowy dzień!

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »