Laureaci wojewódzkiego konkursu plastycznego w Sierpcu

19 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Drążdżewie wzięło udział w konkursie plastycznym ”Jesienny pejzaż wsi. Ochrona ekspozycji przyrodniczej w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.” Uczniowie mieli odwzorować jesienny pejzaż mazowieckiej wsi prezentowanej w sierpeckim skansenie w jednej z czterech technik plastycznych: rysunek, malowanka, kolaż i wyklejanka. Spośród 721prac, które wpłynęły na konkurs, to dwie prace naszych uczniów zostały nagrodzone. Wojciech Napierkowski uczeń klasy IV w kategorii malowanka zajął III miejsce i Dorota Kęszczyk uczennica klasy VI w kategorii kolaż III miejsce. 18.11.2016r. uczniowie wraz z opiekunem uczestniczyli w uroczystej gali wręczenia nagród w Sierpcu. Po części oficjalnej zwycięzców czekała miła niespodzianka: przejażdżka konnym powozem po Skansenie i zwiedzanie obiektów.

Laureatom gratulujemy.

Hanna Kęszczyk

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »