Andrzejki

Wieczór andrzejkowy, obchodzony zwykle w wigilię św. Andrzeja, w tym roku w PSP w Rakach odbył się 23 listopada i przybrał formę zabaw, wróżb i oczywiście dyskoteki andrzejkowej.  Najpierw przewodnicząca SU wprowadziła zebranych w tematykę obchodów Andrzejek (pochodzenie święta i tradycje z nim związane). Następnie uczniowie klasy V zaproszili uczniów pozostałych klas do specjalnie przygotowanej sali, gdzie odbywały się wróżby andrzejkowe. Każdy mógł dowiedzieć się, kim będzie w przyszłości. Najbardziej obleganymi stanowiskami okazały się te, przy których można było wylosować sobie zawód, czy poznać imię przyszłej sympatii.  Przez cały czas uczniowie bawili się w rytm skocznej muzyki.

Redakcja szkolna

Zapraszamy do galerii  

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »