Gminny Konkurs Literacki „Biblioteka i jej skarby”

We wtorek 29 listopada 2016 r. siedmiu uczniów, laureatów konkursu literackiego, ze szkoły w Drążdżewie, udało się wraz z opiekunami: p. B. Dudek, p. M. Walaskiem oraz z rodzicami do Amelina na rozstrzygnięcie konkursu „Biblioteka i jej skarby”. Zadaniem konkursowym było napisanie utworu literackiego (wiersza lub opowiadania), którego tematem była biblioteka lub wybrana książka. W konkursie wzięło udział 59. uczniów, w tym 33. z naszej szkoły (26. z klas I-III oraz 7. z klas IV-VI). W kategorii klas I-III, I miejsce zajęła uczennica z kl. II „a” Julia Marchewka, a III miejsce Antoni Włodarski z kl. III. Wyróżnienia otrzymali Anna Heromińska (kl. II „b”), Alan Wróbel (kl. III) i Tomasz Suchołbiak (kl. II „b”). W kategorii klas IV-VI najlepszą pracę oddała i zajęła I miejsce uczennica kl.VI Oliwia Płuciennik, III miejsce zdobyła Wiktoria Pogorzelska (kl. V). Laureaci otrzymali dyplomy i upominki, a pozostali uczestnicy książeczki o Kubusiu Puchatku. Prace były bardzo ciekawe i pomysłowe. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »