Bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne

30 listopada 2016 r w szkole w Drążdżewie, uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w warsztatach plastycznych prowadzonych przez panią Bożenę Warych. Za pomocą różnorodnych materiałów, w tym papieru kolorowego, brokatu, naturalnych gałązek świerku, uczniowie wykonywali piękne kartki świąteczne, stroiki i różne ozdoby. Wspólne tworzenie świątecznych cudeniek dostarczyło dzieciom wiele satysfakcji oraz pozwoliło na przeżycie radosnego nastroju oczekiwania na zbliżające się święta. Ozdoby świąteczne będą przeznaczone do sprzedaży podczas szkolnego kiermaszu bożonarodzeniowego. Kiermasz rozpocznie się 5 grudnia. Dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie wycieczek szkolnych.

Redakcja Szkolna

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »