Kolejne sukcesy sportowe uczniów z Amelina

W niedzielę 27 listopada na hali w Gąsewie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym. Liczna grupa zawodników z Amelina (15 osób), nie zawiodła oczekiwań, odniosła wielki sukces i jak co roku wróciła do szkoły z medalami. Pierwsze 6 miejsc zostało nagrodzone dyplomami, natomiast najlepsza trójka otrzymała medale. Prawo udziału w zawodach między powiatowych, wywalczyli zwycięzcy oraz zawodnicy którzy zajęli drugie miejsce.

Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Miejsca medalowe naszych uczniów:

Rocznik 2006 i młodsi – Dziewczęta:

I miejsce – Oliwia Mroczkowska

II miejsce – Maja Olbryś

III miejsce – Karolina Zduńczyk

Rocznik 2006 i młodsi – Chłopcy:

I miejsce – Maciej Ryłka

Rocznik 2004/2005- Dziewczęta:

I miejsce – Łucja Klimkiewicz

Rocznik 2004/2005- Chłopcy:

I miejsce – Piotr Perzanowski

II miejsce – Jakub Kowalczyk

Opiekun: Tomasz Rogala

nauczyciel wf

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »