Zimowisko

ZAPRASZAMY NA ZIMOWISKO 2017r.

134

Fundacja PLON wraz z Krajowym Związkiem Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych są organizatorami zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas ferii w 2017 roku. Uczestniczyć w nim mogą wyłącznie dzieci i młodzież szkolna w wieku do 16 lat (urodzone po 01.01. 2001 r.) pochodzące z rodzin rolniczych, w których przynajmniej jedno z rodziców (prawnych opiekunów) jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (jednocześnie w zakresie emerytalno-rentowym, wypadkowym, chorobowym i macierzyńskim) lub pobiera rentę albo emeryturę KRUS.

Czas trwania turnusu wynosi 10 dni. Turnus rozpoczyna się obiadem w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem oraz suchym prowiantem na drogę w dniu wyjazdu.

Dla dzieci z terenu działania Waszego Związku planowane jest zimowisko, w

Ośrodku Wypoczynkowym „U Jakuba” Zakopane, lub

Ośrodku Wypoczynkowym „Diablak” Zawoja.

Całkowity koszt wyjazdu wynosi 550 zł.

W cenie wyjazdu oferujemy:

• transport;
  • nocleg;
  • wyżywienie (5 posiłków);
  • ubezpieczenie, pielęgniarka, lekarz;
  • wycieczki autokarem po okolicy;
  • wycieczki piesze szlakami turystycznymi;
  • zwiedzanie zabytków budownictwa regionalnego;
  • nauka jazdy na nartach z instruktorem; (1raz podczas pobytu, zapewniamy sprzęt i karnety na stoku)
  • lodowisko;
  • kulig;
  • basen;
  • zabawy na śniegu, dyskoteki;
  • gry i zabawy integracyjno- sportowe,

i wiele innych atrakcji.

Jest możliwość wyjazdu dzieci pełnopłatnych, opłata wynosi 1200 zł.

Wyjazd autokaru z Ostrołęki.

Więcej informacji i zgłoszenia tel. 508 085 765. (po godz.16 tel.501 301 992)