Amelin w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

3 grudnia na hali sportowej w Drążdżewie rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym. Zawody zostały podzielone na cztery kategorie: dziewczęta i chłopcy z klas I-IV i V-VI. Rywalizowano do dwóch przegranych spotkań. Po wyrównanym boju i 7-godzinnej walce wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Cieszą wyniki naszych reprezentantów, w 3 na 4 kategorie nasi uczniowie okazali się najlepsi. Sześć pierwszych miejsc zostało nagrodzone dyplomami, natomiast pierwsza trójka otrzymała puchary i medale. Awans do przyszłorocznych zawodów na szczeblu międzypowiatowym wywalczyły drużyny z miejsc 1-2.

Wyniki reprezentantów szkoły podstawowej w Amelinie:

Kategoria dziewcząt klas I-IV:

1 miejsce (Oliwia Mroczkowska, Maja Olbryś, Karolina Zduńczyk)

Kategoria chłopców klas I-IV:

2 miejsce (Maciej Ryłka, Karol Mroczkowski)

3 miejsce (Mikołaj Gwiazda, Igor Mroczkowski, Wiktor Kowalczyk)

Kategoria dziewcząt klas V-VI:

1 miejsce (Łucja Klimkiewicz, Julia Mroczkowska)

7-8 miejsce (Klaudia Kowalczyk, Wiktoria Lis)

Kategoria chłopców klas V-VI:

1 miejsce (Piotr Perzanowski, Jakub Kowalczyk, Kacper Kowalczyk)

5 miejsce (Kacper Ryfa, Marcin Rutkowski, Damian Gołota)

Opiekun zespołów : Tomasz Rogala

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »