Mikołajki w naszym przedszkolu

6 grudnia 2016r. dzieci z Publicznego Samorządowego Przedszkola w Krasnosielcu od samego rana nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka, który corocznie zwiastuje przybycie wyczekiwanego gościa – Świętego Mikołaja.

Przedszkolaki przywitały go z wielką radością i uśmiechem na twarzy śpiewając piosenki i recytując wierszyki. Wręczyły mu także przygotowane wcześniej rysunki.

Mikołaj przygotował dla wszystkich dzieci prezenty ukryte w wielkim worku. Miło spędzony czas został uwieczniony na zdjęciach. Dzieciaki z radością zaprosiły miłego gościa za rok obiecując, że będą grzeczne i posłuszne. Mikołaj także obiecał odwiedzić dzieci za rok.

Anna Godlewska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »