Pokaż, że masz serce!

W dniach od 5 do 12 grudnia 2016 roku w Polsce obchodzony jest „Tydzień wolontariatu”.

W ramach tej akcji dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rakach zbierają dla bezdomnych psów karmę, koce, leki, akcesoria potrzebne do pielęgnacji psów. Mile widziane będą również budy zrobione wspólnie przez dzieci i rodziców. Dary przekazane będą do schroniska w Kruszewie. Akcji towarzyszą zajęcia dodatkowe pod hasłem „Pokaż, że masz serce”.

Chcemy zwrócić uwagę nie tylko na los bezpańskich, często brutalnie traktowanych zwierząt, ale również na te, które są na naszych podwórkach i warunki w jakich żyją.

pokaz-ze-masz-serce-2

pokaz-ze-masz-serce-1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »