Warsztaty świec żelowych

We wtorek 13 grudnia 2016 r. uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych w Drążdżewie brały udział w warsztatach świecowych. Uczestnicy tego spotkania mieli niebanalną okazję do stworzenia ozdobnych świec w szklanych naczyniach poprzez ułożenie z rozmaitych kolorów mozaiki z piasku oraz innych ozdób. Po ułożeniu kompozycji wszystko zostało zalane kolorowym żelem z wybranym przez dziecko zapachem oraz ozdobnie zapakowane. Jak się okazało wiele rzeczy dzieci mogą zrobić własnoręcznie. Podczas tych warsztatów każdy został twórcą światła. Dzieci nauczyły się kreatywnego spojrzenia na proces twórczy oraz pogłębiły wrażliwość estetyczną.

Justyna Rupiuńska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »