Kolejna stulatka w Gminie Krasnosielc

W miesiącu grudniu mieszkanka Gminy Krasnosielc, pani Apolonia Gęsiak z miejscowości Drążdżewo obchodziła setne urodziny. Pani Apolonia jest już drugą stulatką na terenie naszej gminy. W tym niezwykłym dla Jubilatki dniu towarzyszyła jej najbliższa rodzina oraz Wójt Gminy Krasnosielc Paweł Ruszczyński, przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z Makowa Mazowieckiego i Warszawy oraz kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce. Z okazji swoich setnych urodzin pani Apolonia otrzymała wiele ciepłych słów. Życzenia urodzinowe wraz z kwiatami złożył także Wójt Gminy.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu i życzymy dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »