Sukces uczniów z Raków w konkursie przyrodniczym

Uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Rakach osiągnęli duży sukces w II Artystycznym Konkursie Przyrodniczym organizowanym przez Nadleśnictwo Parciaki. W dwóch kategoriach wiekowych zdobyli, aż cztery nagrody zajmując następujące miejsca:

  • w kategorii klas I-III

  • I miejsce – Karolina Franczak z kl. III

  • III miejsce – Sylwia Tworkowska z kl. III

  • w kategorii klas IV-VI

  • II miejsce Oliwia Ferenc z kl. IV

  • Wyróżnienie – Mateusz Bartosiewicz z kl. VI

12 grudnia dzieci uczestniczyły razem nauczycielką Magdą Janowską w uroczystej gali rozdania cennych nagród, która odbyła się w sali edukacyjnej Nadleśnictwa Parciaki z siedzibą w Budziskach. Wszystkim uczestnikom konkursu GRATULUJEMY i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach.

Magdalena Janowska

artystyczny-konkurs-przyrodniczy

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »