Dobra passa krasnosielckich tenisistów

Na przełomie listopada i grudnia w Różanie i Gąsewie rozegrane zostały w ramach Powiatowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej zawody w Indywidualnym i Drużynowym Tenisie Stołowym. Tradycyjnie gimnazjaliści z Krasnosielca wzięli udział w zawodach i osiągnęli duże sukcesy

Indywidualny Tenis Stołowy

Dziewczęta:

Patrycja Domurad – IV miejsce

Wiktoria Domurad – V miejsce

Chłopcy:

Bartosz Budny – III miejsce

Michał Perzanowski – IV miejsce

Drużynowy Tenis Stołowy

Dziewczęta:

– II miejsce – Domurad Patrycja, Domurad Wiktoria i Nicole Witek

– III miejsce – Sandra Klik, Eliza Dudek

Chłopcy:

– I miejsce – Adam Perzanowski, Bartosz Budny i Bartłomiej Kurzyński.

– II miejsce – Marcin Walendziak, Patryk Mizerek i Jakub Kęszczyk.

W okresie międzyświątecznym, w grudniu, tenisiści z Zespołu Szkół w Krasnosielcu wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego w Radości. Był to już 25 turniej organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Sportowe RP. W całym turnieju udział wzięło ok. 300 osób (z 28 miejscowości) z Polski, Litwy, Białorusi i Ukrainy, z czego jedną z liczniejszych była nasza grupa. Zawodnicy podzieleni byli na kategorie wiekowe. Każdy grał w swoim roczniku. W pierwszym dniu zawodnicy grali w grupach każdy z każdym rozstawieni losowo. Natomiast drugiego dnia w grupach każdy z każdym na podstawie wyników z poprzedniego dnia. Każdy stoczył bardzo dużo pojedynków testując rakietki zakupione przez UKS „Olimpia” w ramach programu „KLUB”. Wyjazd dwudniowy sprzyjał integracji naszych uczniów z uczniami z innych szkół i krajów oraz pozwolił aktywnie spędzić czas wolny.

Wyniki turnieju:

– Walendziak Marcin – I miejsce grupa A

– Mizerek Patryk – II miejsce grupa A

– Chodkowski Szymon – I miejsce grupa C

– Piotr Oleksy – III miejsce grupa C

– Budny Bartosz – II miejsce grupa A

– Perzanowski Michał – V miejsce grupa A

– Kęszczyk Jakub – VI miejsce grupa A

– Domurad Wiktoria – I miejsce grupa A

– Klik Sandra – IV miejsce grupa A

– Dudek Eliza – VI miejsce grupa A

– Gałązka Oliwia – V miejsce grupa A

– Gałązka Ewa – V miejsce grupa A

– Gałązka Adam – V miejsce grupa B

– Kuplicki Michał – VII miejsce grupa B

– Prusik Mateusz – IV miejsce grupa C

– Szewczak Paweł – VII miejsce grupa C

– Krupka Patryk – VIII miejsce grupa C

– Rekosz Rafał – V miejsce grupa D

– Patrycja Domurad – VIII miejsce kat open kobiet.

W kategorii open mężczyzn wystartowali absolwenci gimnazjum Adrian Klik – II miejsce i Daniel Kęszczyk – VII miejsce. W tej samej kategorii zagrał również Grzegorz Gałązka zajmując V miejsce.

Zarząd UKS „Olimpia”

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »