Podsumowanie udziału UKS „LIDER” Amelin w programie „Klub”

Uczniowski Klub Sportowy „LIDER” w Amelinie wziął udział w programie Ministerstwa Sportu i Turystki pod tytułem „Klub” pozyskując dotację w wysokości 15 000 zł na zakup sprzętu i zajęcia sportowe. W ramach programu od 5 września do 15 grudnia 2016 r., dla członków klubu odbywały się nieodpłatne zajęcia z tenisa stołowego, a także piłki nożnej. W programie wzięło udział 30 uczniów Szkoły Podstawowej w Amelinie, a przez prawie cztery miesiące zrealizowano 108 godzin treningów piłkarskich oraz 108 godzin treningów z tenisa stołowego. Udział w programie wzbogacił nasz szkolny klub w nowy sprzęt sportowy do piłki nożnej i tenisa stołowego. Dzięki dodatkowym dotacji, uczniowie doskonalili swoje umiejętności techniczno – taktyczne, a także podnieśli swoje umiejętności w grach i współdziałaniu w grupie.

Z dofinansowania MSiT zakupiono: 22 piłki do piłki nożnej firmy select i adidas, 2 siatki na bramki, 20 znaczników piłkarskich w kolorach zielonym i czerwonym, 12 profesjonalnych rakietek do tenisa stołowego firmy Butterfly oraz Donic, 180 piłeczek pingpongowych, 6 siatek do tenisa stołowego oraz 6 numeratorów.

Firmowy sprzęt posłuży zawodnikom na lata i mamy nadzieję, że pomoże w osiągnięciu jeszcze większych sukcesów w ww. dyscyplinach sportowych.

Tomasz Rogala

Podsumowanie udziału UKS „LIDER” Amelin w programie „Klub” 1 Podsumowanie udziału UKS „LIDER” Amelin w programie „Klub” 3 Podsumowanie udziału UKS „LIDER” Amelin w programie „Klub” 2

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »