Wychowankowie z Publicznego Samorządowego Przedszkola w Krasnosielcu na Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Baranowie

Dnia 12 stycznia 2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Baranowie odbył się X Przegląd Kolęd i Pastorałek. Nasze przedszkole reprezentowało trzech wychowanków z poszczególnych grup wiekowych: grupa I – Blanka Kuplicka, grupa II – Zuzanna Orzeł, grupa III – Alicja Regulska. Wszyscy uczestnicy biorący udział w przeglądzie otrzymali podziękowania i upominki. Wychowanka grupy III –Alicja Regulska została wyróżniona i zaproszona na Galę Laureatów, która odbędzie się 29 stycznia w GOKSiR w Baranowie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wanda Szewczak

Przegląd Kolęd i Pastorałek 3 Przegląd Kolęd i Pastorałek 2 Przegląd Kolęd i Pastorałek 1

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »