Mini piłka ręczna chłopców

22.01.2017 r. w hali sportowej w Makowie Maz. rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej chłopców. W zawodach wystartowało sześć drużyn z terenu powiatu makowskiego, grających między sobą w dwóch grupach 2 x 8 minut, zgodnie z przepisami PZPR.

SP Drążdżewo

SP Rzewnie

SP Krasnosielc

SP Maków Maz nr. 2

SP Gąsewo

SP Sypniewo

Wyniki naszych chłopców w grupie:

SP Drążdżewo 5:3 SP Krasnosielc

SP Drążdżewo 8:0 SP Rzewnie

Półfinał:

SP Drążdżewo 3:4 SP Sypniewo

Mecz o III miejsce:

SP Drążdżewo 3:1 SP Krasnosielc

Skład: Heromiński W, Gozdek P, Grabowski M, Kacprzyński S, Lipka P, Gwiazda K, Michalak K, Michalak M, Czarnecki K i Jurczewski K.

Na zakończenie turnieju wszystkim zespołom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy, natomiast trzy pierwsze lokaty otrzymały puchary i medale.

Marcin Gutowski

Mini piłka ręczna chłopców3 Mini piłka ręczna chłopców1 Mini piłka ręczna chłopców2