Zajęcia z psychologiem

W środę 1 lutego 2017 r uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Drążdżewie uczestniczyli w niecodziennych zajęciach psychoedukacyjnych, prowadziła je pani Edyta Szewczak – Warnel z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Makowie Mazowieckim. Pani psycholog wykorzystując różnorodne metody aktywizujące przekazywała dzieciom wiedzę na temat: Technik efektywnego uczenia się – kl III, Metod uczenia się – treningu zapamiętywania– kl IV i V i Zasad dobrego wychowania – savoir vivre wśród dzieci i młodzieży – uczniowie kl VI. Zajęcia były bardzo ciekawe, urozmaicone i bardzo podobały się uczniom.
Serdecznie dziękujemy pani Edycie.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »