Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to ważne wydarzenie w życiu każdego przedszkolaka. Z tej okazji wszyscy zaproszeni goście przybyli do swoich wnucząt, aby wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu. Mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, a także taneczne. Wszystkie występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Oczywiście to nie koniec niespodzianek, ponieważ wszyscy goście otrzymali od swych małych pociech serdeczne życzenia i drobne upominki. Nie zabrakło również wspólnej zabawy. Babcie i dziadkowie chętnie brali udział w konkursach i tańcach z dziećmi. Dopełnieniem tych uroczystych spotkań był wcześniej przygotowany słodki poczęstunek. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim gościom za przybycie i życzymy długich lat życia pełnych uśmiechu, wzruszeń
i radości.

Katarzyna Radomska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »