Maciej Jóźwiak i …. nasz Orzyc

Już po raz kolejny Maciej Jóźwiak stomatolog z Warszawy publicznie opowiada o swojej wielkiej miłości do… naszego Orzyca. To tutaj spędza każdą wolną chwilę, uciekając od gwaru wielkiego miasta. Hobbistycznie zajmuje się fotografią, lubi podróżować i uczestniczyć w spływach kajakowych, a to wszystko bardzo często dzieje się wzdłuż brzegów rzeki Orzyc. Mimo wielu obowiązków jakie nakłada na niego życie rodzinne i zawodowe Pan Maciej zawsze stara się wygospodarować czas na wyprawę nad rzekę.

Cały artykuł poświęcony przyrodniczej pasji Pana Macieja przeczytacie Państwo na stronie internetowej:

http://www.to.com.pl/wiadomosci/makow-mazowiecki/a/maciej-jozwiak-stomatolog-z-warszawy-zakochal-sie-w-orzycu-zdjecia,11750158/

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »