Spotkanie autorskie z Marleną Rytel

Czy każdy potrzebuje przyjaciół i czy można zaprzyjaźnić się z księżycem?

Takie między innymi pytania autorka Marlena Rytel postawiła swoim młodym rozmówcom podczas spotkania autorskiego w Szkole Podstawowej w Amelinie. Pani Marlena to autorka debiutantka, w wolnych chwilach blogerka. Pasjonatka przygód, podróży i swojej licznej rodziny. Kocha zwierzęta, dobre, ambitne kino, książki i prawie każdy rodzaj muzyki. Swoją przygodę z piórem zaczęła od publikowania w Internecie. Zachęcona pozytywnymi komentarzami recenzentów postanowiła zadebiutować na rynku wydawniczym bajką Sebastian i przyjaciele. Podczas spotkania, które odbyło się 2 lutego 2017 r., autorka przybliżyła dzieciom postać tytułowego Sebastiana, jego rodzeństwa oraz niezwykłych przyjaciół.

Dzieci obecne na spotkaniu z autorką świetnie się bawiły. Poza czytaniem fragmentów książki i rozmową, pani Marlena zorganizowała dla swoich najmłodszych czytelników różne konkursy i zabawy. Wszystkich uczestników nagrodziła słodkimi upominkami – lizakami. Po spotkaniu ustawiła się bardzo długa kolejka, ponieważ chętni mogli zakupić książkę pani Marleny Rytel oraz uzyskać autograf autorki.

Pani Marlena Rytel przyjechała do Amelina na zaproszenie Biblioteki Szkolnej Publicznej Szkoły Podstawowej w Amelinie oraz Publicznej Biblioteki Samorządowej w Krasnosielcu.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »