Bezpieczna droga do szkoły

W dniu 7 lutego 2017r. w Szkole Podstawowej w Krasnosielcu odbyło się spotkanie Bezpieczna droga do szkoły wzięli w nim udział uczniowie klas I – III. Organizatorami zajęć była firma Art Do Produkcji Rolnej Hurt Detal Transport Mariusz Zieliński oraz firma LNB, z udziałem mł. Aspiranta Dariusza Matulewicza, dzielnicowego z posterunku w Krasnosielcu.

Podczas spotkania naszym najmłodszym uczniom przypomniane zostały zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku czy też poboczu drogi. Ze szczególnym uwzględnieniem przechodzenia na drugą stronę drogi, ulicy .

W czasie spotkania każde dziecko otrzymało kamizelkę odblaskową, opaskę oraz kolorowankę o zasadach ruchu drogowego.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »