Bezpieczne ferie

7 lutego 2017r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Rakach odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim było bezpieczeństwo. Gośćmi spotkania byli przedstawiciele firmy L.N.B.Cargill Polska pan Paweł Jurkiewicz oraz firmy A.R.T. „Zieliński” pani Agnieszka Ochenkowska.
Zbliżają się ferie, dzieci będą miały wiele czasu wolnego, dlatego warto przypomnieć zasady bezpieczeństwa obowiązujące w czasie zabaw na śniegu, ale też zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.
Dzieci świetnie zdały egzamin, dużo wiedzą na temat bezpieczeństwa, o czym można się było przekonać w czasie pogadanki z naszymi gośćmi.
Uczestnicy spotkania otrzymali od gości wspaniałe upominki (kamizelki odblaskowe, opaski odblaskowe, książeczki, ołówki), które z pewnością im się przydadzą. Naszym gościom serdecznie dziękuję, a dzieciom życzę miłego, ale przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Teresa Kaszuba

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »