Bal karnawałowy przedszkolaków z Drążdżewa

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.  W dniu  08.02.2017 r. w przedszkolu w Drążdżewie również odbył się taki bal. W trakcie tej imprezy przedszkolaki miały możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Podczas balu nie zbrakło Elsy z Krainy Lodu, policjanta, strażaka czy też biedronki. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się małą przekąską i napić soczku, jak również zrobić pamiątkowe zdjęcie. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Justyna Rupińska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »