Przedszkolaki z Krasnosielca w karnawałowych nastrojach

10 lutego 2017 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród uczestników balu, można było spotkać królewny, strażaków, policjanta, spidermana, zorro, motylki oraz renifera z zajączkiem. Przedszkolaki bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańców. Dzieci wspólnie ze swoimi Paniami bardzo chętnie uczestniczyły z zabawach prowadzonych przez Panią Basię. Podczas pląsów robiło się kolorowo i wszyscy bawili się wesoło. Na koniec wybraliśmy króla i królową balu. Zostali nimi Łucja Glinka i Filip Mosakowski. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok……

Katarzyna Radomska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »