Walentynki w przedszkolu

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Również nasze przedszkole nieco wcześniej bo 9 lutego 2017 r. zorganizowało prawdziwy, czerwony dzień miłości i przyjaźni. Dzieci brały udział w różnych zabawach związanych z walentynkami: szukały drugiej połówki serca, bawiły się zrobionymi przez siebie papierowymi serduszkami, dmuchały „serduszkowe” balony, wykonywały walentynkowe laurki. Wszyscy bawili się świetnie również przy zabawach z muzyką „Mam serduszko”, a także „Walentynkowy taniec z balonem”. Nasze przedszkolne Walentynki z pewnością można zaliczyć do udanych.

Katarzyna Radomska

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »