„W karnawale wszyscy urządzają bale…”

Jest karnawał

W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara,

Strojów pięknych co niemiara.

Niech się bawią duzi i mali

zgromadzeni na tej sali.

Karnawał to czas balów, maskarad i zabaw. W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli. Jest to również wspaniała okazja do zabaw dla dzieci, którym ogromną radość sprawia wcielanie się w postaci bajkowe. W dniu 28 lutego 2017r. w młodszych klasach Szkoły Podstawowej w Krasnosielcu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci już od rana czekały na wspólną zabawę. W czasie długiej przerwy założyły swoje stroje balowe i zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, Batmanów, piratów, skrzatów oraz wiele innych postaci.

Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Uczniowie poprzez zabawę rozwijali umiejętności współpracy w grupie, umocnili wiarę we własne możliwości. Bal dostarczył wszystkim wiele radości.

Marzenna Sierak

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »