Młodzież zapobiega pożarom

Dnia 6 marca 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
W konkursie wzięło udział 15 uczniów. Eliminacje tego turnieju odbyły się w 2 grupach wiekowych: grupa I – szkoły podstawowe i grupa III – szkoły ponadgimnazjalne.

Na podstawie oceny prac pisemnych uczestników, jury w składzie:

1. Paweł Ruszczyński – Przewodniczący

2. Urszula Ostrowska – Sekretarz

3. Paweł Domszajt – Członek

4. Tomasz Olkowski – Członek

5. Marzena Nowak – Członek

zakwalifikowało do II etapu konkursu następujące osoby:

I grupa wiekowa (szkoły podstawowe)

1. Katarzyna Glinka – PSP w Rakach

2. Aleksandra Szewczak – PSP w Rakach

3. Adrian Krawczyk – PSP w Drążdżewie

III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne)

1. Jakub Wilkowski – ZS w Krasnosielcu

2. Kamil Antosiak – ZS w Krasnosielcu

3. Dominik Daliga – ZS w Krasnosielcu

Kolejny etap konkursu na szczeblu powiatowym odbędzie się 15 marca 2017 roku w Czerwonce. Wszystkim uczestnikom Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” gratulujemy uzyskania wysokich wyników, a finalistom gminnego etapu turnieju życzymy powodzenia.