Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu

8 marca 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu z okazji Dnia Kobiet odbył się koncert zespołu Talizman. Nasza drogie Panie bawiły się przy rytmach cygańskich pieśni. Wójt Gminy – Paweł Ruszczyński przywitał wszystkich i wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Gminy – Tomaszem Olszewikiem złożyli Paniom w dniu ich święta najserdeczniejsze życzenia, a następnie wręczyli symboliczne kwiatki.

Mamy nadzieję, że już za rok chętnych do świętowania Pań będzie jeszcze więcej, zabawa będzie jeszcze bardziej udana… a wszystkim Paniom życzymy wszystkiego co najlepsze.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »