Uroczyste pożegnanie Pani Marii odchodzącej na emeryturę

„Najlepsze życzenia to marzeń spełnienia.

Bo cóż piękniejszego, niż właśnie marzenia…?

Wiek emerytalny po to jest nam dany,

By realizować niespełnione plany…”

…Marii Zuzelskiej z najlepszymi życzeniami koleżanki i koledzy z pracy

10 marca 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasnosielcu odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Marii Zuzelskiej odchodzącej na zasłużoną emeryturę.

Pani Maria przepracowała w naszym urzędzie 42 lata, większość czasu pracując na stanowisku ds. organizacji i kadr. Podczas spotkania Wójt Gminy, w krótkim przemówieniu podziękował Pani Marii za ogromny wkład pracy na rzecz gminy i lokalnej społeczności. Wszyscy pracownicy życzyli bohaterce tej uroczystości, przede wszystkim długich lat zdrowia i powodzenia na emeryturze. Do życzeń dołączony został „certyfikat emeryta”, bukiet kwiatów i drobny upominek. Obowiązki, które dotychczas sprawowała Pani Maria, zostały powierzone Pani Paulinie Beczak.

Zapraszamy do galerii

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »