Upominek dla każdej z dziewczynek

W dniu 8 marca w naszym przedszkolu realizowaliśmy projekt „Upominek dla każdej z dziewczynek” z okazji Dnia Kobiet oczywiście. Tego dnia w naszym przedszkolu było bardzo wesoło, uczestniczyliśmy w ulubionych zabawach. Dziewczynki brały udział w konkurencjach sprawnościowych, rozwiązywały zagadki, recytowały i śpiewały. Gościliśmy również nasze Mamy zaproszone do przedszkola w celu opowiedzenia o wykonywanym zawodzie. Chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom, nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów. Wszystkie Panie pracujące w przedszkolu, zaproszone Mamy i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech 🙂 .

Katarzyna Radomska

Zapraszamy do galerii

 

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »