Młodzież zapobiega pożarom – etap powiatowy

14 marca 2017 roku o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Czerwonce odbyły się powiatowe eliminacje XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”. Gminę Krasnosielc reprezentowały cztery osoby. W I grupie wiekowej (uczniowie szkół podstawowych) reprezentowała nas Katarzyna Glinka, uczennica Szkoły Podstawowej w Rakach, natomiast w III grupie wiekowej (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych) Jakub Wilkowski, Kamil Antosiak i Dominik Daliga uczeniowie Zespołu Szkół w Krasnosielcu.

Młodzież zaprezentowała bardzo wysoki poziom wiedzy z zakresu ratownictwa, organizacji i ochrony przeciwpożarowej, co w następujący sposób przełożyło się na wyniki:
I grupa wiekowa (szkoły podstawowe)
1. Jakub Pągowski (SP Szelków)
2. Mateusz Bochenek (SP Szwelice)
3. Katarzyna Glinka (SP Raki)

II grupa wiekowa (gimnazjum)
1. Bernard Ciak (PG 2 Maków Mazowiecki)
2. Dawid Pągowski (PG Szelków)
3. Damian Krępski (PG Płoniawy – Bramura)
III grupa wiekowa (szkoły ponadgimnazjalne)
1. Daniel Pomiechowski (LO Maków Mazowiecki)
2. Kamil Skoroda (LO Maków Mazowiecki)
3. Dominik Daliga (ZS Krasnosielc)
Prace uczestników sprawdzane były przez komisję w składzie: Paweł Kacprzykowski – przewodniczący, Paweł Domszajt, Przemysław Kacperek, Marian Ferenc i Adam Gadomski. Organizatorami konkurs był Zarząd Powiatowy ZOSP RP i Powiatowa Państwowa Straż Pożarna w Makowie Mazowieckim.

Najnowsze wiadomości
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013
Translate »